Ohlédnutí IC VŠE za akademickým rokem 2023/24

Informační centrum VŠE se v akademickém roce 2023/2024 z velké části podílelo jak na dokumentaci, tak přípravě a propagaci mnoha akcí na Vysoké škole ekonomické v Praze.

Do naší pravidelné agendy patří zejména příprava poutavého obsahu na sociální sítě a správa Instagramů Eventového a Absolventského centra VŠE. Na sociálních sítích sdílíme zejména krátká videa z akcí, foto rekapitulace a přehledy eventů, které studenty čekají v aktuálním týdnu.

Nově jsme ve spolupráci s Absolventským centrem VŠE začali realizovat rozhovory se zajímavými hosty, kterými jsou úspěšní absolventi Vysoké školy ekonomické v Praze. Jednotlivé díly naleznete na podcastové platformě Spotify a Apple Podcasts.

Na kterých eventech jste nás mohli vidět?

V zimním semestru jste nás mohli potkat například na Seznamovácích, celoškolní talentové soutěži Talent VŠE, na podzimním Veletrhu pracovních příležitostí ŠANCE nebo na Reprezentačním plesu VŠE v pražské Lucerně. Mimo jiné se v tomto semestru konal také VŠE Alumni Homecoming, Rozsvícení vánočního stromečku rektorem VŠE a mnoho dalších akcí, jejichž propagaci jsme zajišťovali.

Jednou z nejzajímavějších zkušeností letního semestru byla Diskuze s předsedkyní Evropského parlamentu Robertou Metsolou, která se těšila hojné účasti zájemců o setkání se zástupkyní jednoho z čelních orgánů Evropské unie. Dále jsme byli součástí eventů, mezi které patřil například Galavečer sportu VŠE, jarní Veletrh pracovních příležitostí ŠANCE či Alumni Bowling a VŠE Golf Tour. V rámci všech těchto akcí jsme zajišťovali jak propagační materiály a promo, tak i jejich následnou dokumentaci včetně přípravy a publikace reportáží z akcí.

Tento půlrok byl nabitý zajímavými akcemi a skvělými zkušenostmi. Veškeré fotografie, video dokumentaci a aftermovies naleznete nejen na webu Eventového centra VŠE a Absolventského centra VŠE a Instagramu ec_vse a alumni_vse.

Instagram Eventového centra VŠE