InfoCentrum VŠE

V agendě Informačního centra VŠE naleznete mimo jiné organizaci a správu InfoCentra VŠE, které se na Vysoké škole ekonomické v Praze nachází.

Návštěvníkům a zájemcům o studium poskytuje InfoCentrum VŠE informace o studijních programech, možnostech denního a kombinovaného studia a mnoho dalších informací, které se týkají studijního života na VŠE. Tým InfoCentra VŠE je mimo jiné připraven zodpovědět veškeré dotazy, se kterými návštěvníci Vysoké školy ekonomické v Praze dorazí.

Rádi vám také pomůžeme vyhledat, ve které místnosti právě probíhá vaše výuka, jednání, promoce či jiné akce na VŠE. Jsme k dispozici nejen pro studenty, návštěvníky či zájemce o studium, ale také pro zaměstnance Vysoké školy ekonomické v Praze. Mimo jiné si lze na InfoCentrum VŠE zapůjčit i pomůcky pro výuku, či vaše jednání.

InfoCentrum VŠE je také výdejním místem stojanů a roll-upů, které je po domluvě možné poskytnout fakultám a pracovištím školy.

Samotné InfoCentrum VŠE je umístěno ve vstupní hale Nové budovy. V jeho úředních hodinách jej neváhejte navštívit, komunikujeme i v anglickém jazyce.

Úřední hodiny

Po-Čt    9:00 – 18:00
Pá          9:00 – 16:00

Potřebujete poradit? Obraťte se na nás!

Telefon: 224 095 666
E-mail: infocentrum@vse.cz

 

InfoCentrum VŠE