O nás

Informační centrum VŠE je pátým centrem spadajícím pod rektorátní pracoviště ACR VŠE.

Tým Informačního centra VŠE plní v rámci své agendy mnoho zajímavých úkolů, mezi které patří například propagace velkých i menších eventů, péče o PR a marketing jednotlivých center ACR VŠE, administrativní úkoly, poskytování informací a obecný přehled o dění na VŠE.

Členové našeho týmu dokumentují téměř veškeré eventy, které se na Vysoké škole ekonomické v Praze odehrávají. Naši práci můžete vidět zejména na Instagramu Eventového centra VŠE a Absolventského centra VŠE. Další ukázku naší tvorby najdete na oficiálním Instagramu a Youtube kanálu Vysoké školy ekonomické v Praze.

Do široce obsáhlé agendy Informačního centra VŠE spadá jak tvorba poutavého obsahu na sociální sítě ve formě krátkých reels, či příspěvků, tak pořizování foto a video záznamů a střih následných Aftermovies z jednotlivých eventů.

V průběhu naší činnosti jsme zajistili propagaci mnoha významným eventům na VŠE, jedním z nich byl například Galavečer sportu VŠE, pro který jsme připravili krátkometrážní dokument pojednávající o životě a úspěších Ing. Jana Kodeše, vítěze Wimbledonu z roku 1973. Zajímavé zkušenosti jsme získali i během propagace a dokumentování Diskuze s předsedkyní Evropského parlamentu Robertou Metsolou (fotografie), a také během Plesu VŠE (fotografie), soutěže Talent VŠE (Aftermovie) či v rámci oficiálních Seznamováků studijních programů (reel).

Pod samotné Informační centrum VŠE spadá také InfoCentrum VŠE, které je připraveno poskytnout informace a zodpovědět veškeré dotazy, se kterými dorazí návštěvníci, studenti, zaměstnanci, či zájemci o studium na Vysoké škole ekonomické v Praze.

InfoCentrum VŠE nabízí mimo jiné možnost zapůjčit si roll-upy a stojany pro eventy různých velikostí. V budoucnosti bude také možnost zakoupit si oficiální merch VŠE, a to přímo v InfoCentrum VŠE.

Mezi činnosti Informačního centra VŠE patří například

1. Pořizování foto a video záznamů

2. Psaní článků o akcích

3. Realizace rozhovorů